• Пн. Кві 29th, 2024

Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області повідомляє, що з 11.05.2023 року по 09.06.2023 року проводиться процедура громадського обговорення проєкту детального плану

Тра 11, 2023

Шановні громадяни!

Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області повідомляє, що        з 11.05.2023 року по 09.06.2023 року проводиться процедура громадського обговорення проєкту детального плану території земельних ділянок гр. Заяць М.М. площею 0,60га та гр. Марківа П.І. площею 0,1624, зі зміною цільового призначення з ОСГ під будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови та транспортної інфраструктури Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області та розгляд і врахування пропозицій громадськості щодо даного проєкту.

На замовлення Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області, проєкт детального планування розробив ФОП Лопушанський М.Р.

З матеріалами детального плану можна ознайомитись у приміщенні Тростянецької сільської ради за адресою: с. Тростянець, вул. Зелена, 2, Стрийського району Львівської області та на офіційному веб-сайті Тростянецької сільської ради https://rada-trostyanets.gov.ua/

Громадські слухання щодо проєкту детального плану території земельних ділянок гр. Заяць М.М. площею 0,60га та гр. Марківа П.І. площею 0,1624, зі зміною цільового призначення з ОСГ під будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови та транспортної інфраструктури Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області відбудуться 09.06.2023 року о 10.00 год. за адресою: с. Тростянець,               вул. Зелена, 2, Стрийського району, Львівська область.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій та проведення громадських слухань – сільський голова Тростянецької сільської ради Цихуляк М.С.

Зауваження та пропозиції до проєкту детального плану території земельних ділянок гр. Заяць М.М. площею 0,60га та гр. Марківа П.І. площею 0,1624, зі зміною цільового призначення з ОСГ під будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови та транспортної інфраструктури Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області подавати до Тростянецької сільської ради з 11.05.2023 року по 09.06.2023 року за адресою: с. Тростянець, вул. Зелена, 2 Стрийський район, Львівська область або на електронну адресу: gromada@rada-trostyanets.gov.ua.