• Сб. Кві 27th, 2024

• ОГОЛОШЕННЯ ПРО ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА В.ВОЛЯ

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні громадяни!

Тростянецька сільська рада Тростянецької об’єднаної територіальної громади Миколаївського району Львівської області повідомляє, що проведення громадського обговорення генерального плану території   с. Велика Воля, Миколаївського району Львівської області, та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів вирішено  розпочати з 19.02.2019 року по 20.03.2019 року процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту генерального плану .

Провести громадське обговорення генерального  плану території в с. Велика Воля Миколаївського району Львівської області в приміщенні народного дому с. Велика Воля 24.03.2019 р. о 14.00 год.

Для громадських слухань надається  проект генерального  плану території    с. Велика Воля, Миколаївського району Львівської області

З матеріалами генерального плану можна ознайомитись у приміщенні народного дому  с. Велика Воля за адресою: с. Велика Воля  вул.  Зелена,  46 Миколаївського району.

Відповідальні особи за організацію розгляду пропозицій –– Заріцька  Ганна Іванівна  та  Місюрак Микола Миколайович.

Строк подання пропозицій та зауважень до проекту  – 1 місяць з дня розміщення оголошення (виходу номера друкованого видання).

Пропозиції та зауваження подавати голові Тростянецької сільської ради Тростянецької ОТГ згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555. Пропозиції подаються  громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, за особистим підписом, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Тростянецька сільська рада Тростянецької ОТГ