• Пт. Кві 26th, 2024

Служба у справах дітей інформує

• Домівка
  • Служба у справах дітей інформує

Тиждень служби у справах дітей видався насиченим. Спільно з працівниками сектору ювенальної превенції районного управління поліції ГУНП здійснили черговий виїзд у сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виховання дітей, попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків. Завітали до Тернопільського ЗЗСО I-IIl ст. Старший інспектор СЮП Стрийського районного управління поліції ГУНП у Львівській області, капітан поліції Олена Рошко та інспектор СЮП Оксана Паук провели лекцію “Профілактика правопорушень серед дітей”. Розкрили питання булінгу, кібербулінгу, шкідливих звичок. На засіданні комісії з питань захисту прав дітей розглянули ряд питань та прийняли рішення, які забезпечують захист прав дітей. Взяли участь в семінарі «Практики діалогового підходу в роботі органів місцевого самоврядування» в рамках проєкту “Лабораторії творчого діалогу в громадах”.

Вчора у Тернопільській ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулася зустріч з капітаном поліції Оксаною Паук, представником ювенальної правенції та начальником Служби у справах дітей Тростянецької сільської ради Стрийського району Маріанною Ланчевич.

Зі здобувачами освіти була проведена лекція “Профілактика правопорушень серед дітей” . Доступно було висвітлено такі питання як:
-вживання учнями спиртних та енергетичних напоїв;
-куріння різного роду;
-кібербулінг;
-булінг в учнівського колективі;
-пропуски занять без поважних причин.
Учні одержали інформацію про покарання у разі скоєння правопорушення.

Діти не завжди можуть чітко висловити свої почуття чи поділитися переживаннями.
Незалежно від віку дитини, батькам важливо знати, як розпізнати її емоції та знайти способи підтримки. Це допоможе зберігати близькі стосунки та надавати необхідну допомогу 🙏
👉 Щоб розібратися в цих питаннях, переглядайте освітній серіал «Бути ПОРУЧ» від ЮНІСЕФ та Міністерство освіти і науки України на платформі Дія.Цифрова освіта: https://bit.ly/40DjPkg
11 коротких серій містять корисні поради спеціалістів, які допоможуть краще розуміти почуття та емоційні реакції дітей, навчитися реагувати на несподівані ситуації та мати змогу заспокоїти і себе, і малечу.

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини 7 лютого ц.р. розглянули три питання. Прийняті рішення, які забезпечують захист прав та законних інтересів дітей: надано дозвіл на влаштування чотирьох малолітніх дітей у ДБСТ, заслухано стан утримання та виховання дітей в сім’ях опікунів та виконання покладених на них обов’язків упродовж 2022. Розгляд питання щодо надання органом опіки та піклування висновку про доцільність позбавлення батьківських прав перенесено на наступне засідання.

Відбулось засідання комісії з  питань захисту прав дитини

Сьогодні, 8 лютого 2022 року під керівництвом голови Тростянецької сільської ради Михайла Цихуляка відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.
На комісії розглянуто три питання, які попередньо опрацювані службою у справах дітей.
Розглянули питання, щодо:
–  вирішення спору між батьками щодо участі у вихованні дитини (батькам роз’яснені їх права та обов’язки відповідно до чинного законодавства, наголошено, що особисті конфлікти між ними не повинні порушувати інтереси дітей, спричиняти на них негативний вплив);
– розгляд заяви щодо повернення малолітньої дитини із притулку;
– розгляд висновоку служби у справах дітей Тростянецької сільської ради про доцільність встановлення опіки.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.