• Нд. Тра 19th, 2024

31 липня 2021 р. організовується «ВЕЛОПРОБІГ ДРУЖБИ»

Лип 29, 2021

Шановні жителі Тростянецької громади!

31 липня 2021 р. організовується «ВЕЛОПРОБІГ ДРУЖБИ» (приурочений до міжнародного Дня дружби).
ВСІХ, ХТО МАЄ БАЖАННЯ ТА МОЖЛИВІСТЬ, ПРОСИМО ДОЛУЧАТИСЬ!

Співорганізатори велопробігу:
– Розвадівська сільська ТГ,
– Миколаївська міська ТГ,
– Тростянецька сільська ТГ,
– Новороздільська міська ТГ,
– Комунальний заклад Львівської обласної ради «Спеціальна адміністрація регіонального ландшафтного парку «Стільське Горбогір’я».
Принцип проведення велопробігу:
Учасники велопробігу стартують і приєднуються до велоколони в той час, коли велоколона буде проходити через їх населений пункт.
Плануємо проїхати велосипедами по теренах чотирьох новостворених громад: Новороздільської, Розвадівської, Миколаївської та Тростянецької (орієнтовно 50 км).

Карта маршруту:

Старт із Нового Роздолу та години маршруту:

Новий Розділ – 8:30
Смт. Розділ – 9:30
Крупське – 9:55
Верин – 10:25
Розвадів – 10:45
Миколаїв – 11:20
Тростянець – 11:50
Стільсько – 12:35
Дуброва – 12:55
Новий Розділ – 14:30

Старт із Тростянця та години маршруту: (біля народного дому)

Тростянець – 11:50
Стільсько – 12:35
Дуброва – 12:55
Новий Розділ -14:30
Смт. Розділ -15:30
Крупське – 15:55
Верин – 16:25
Розвадів – 16:45
Миколаїв – 17.10
Тростянець – 17.35

Локації маршруту:
Пала́ц Жеву́ських-Лянцкоро́нських, Заказник «Стариці Дністра», Веринський дуб, Миколаївська фортеця, Сті́льське городи́ще, Камінь Дирявець, Капличка борцям за волю України, Озеро Барвінок.

Мета велопробігу: створення добросусідських відносин між новоствореними територіальними громадами, поширення інформації про туристичний потенціал регіону, поширення еколого-просвітницької інформації, щодо необхідності збереження цінних природних та архітектурних об’єктів та дружнього ставлення до природи, привернення уваги та ознайомлення з «місцевими природними родзинками».

Вимоги до учасників велопробігу:

учасники – школярі, молодь, дорослі та старше покоління;
необхідно мати справний велосипед;
дрес-код: верх – білі футболки, низ – спортивні штани чи шорти, зручне взуття, бажано – нарукавники, наколінники, захисні шоломи, (при можливості);
необхідно мати при собі питну воду;
дотримуватися правил дорожнього руху;
рухатися колоною нерозривно, без зупинок, не передбачених маршрутом;
рухатися зі швидкістю, не перевищуючи 15 км/год;

Велосипедистам при русі колоною ЗАБОРОНЕНО:

рухатись із швидкістю більшою, ніж 15 км/год.;
всі види обгону і переналаштувань всередині колони;
виїзд на зустрічну смугу руху або на тротуар, окрім запобігання виникненню аварійних ситуацій;
різке гальмування;
рухатись на задньому колесі або без допомоги рук;
триматись інших учасників велопробігу або транспортних засобів;
навмисно перешкоджати руху іншим учасникам велопробігу.

Порядок та умови проведення велопробігу:

Попередньо, учасники велопробігу пройдуть інструктаж від патрульної поліції.
Для учасників велопробігу організатори проведуть інструктаж по техніці безпеки.
Велопробіг пройде у супроводі поліції, бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги, автомобіля технічного супроводу.
Учасник, транспортний засіб якого пошкодився, повинен віддалитися від проїзної частини на безпечну відстань, зупинитися, не заважаючи руху колони, по можливості усунути поломку самостійно. У разі неможливості, звернутись до організаторів, що супроводжують колону.
У разі падінь і травм, учасник велоколони, що знаходиться поруч із потерпілим, повинен надати першу домедичну допомогу, при необхідності викликати і дочекатися лікаря.
Велосипед учасника повинен бути справним та відповідати усім вимогам правил дорожнього руху.
Кожен учасник зобов’язується знати і дотримуватись правил дорожнього руху протягом всього велопробігу.