• Пн. Кві 29th, 2024

5 кроків для сплати податків через Електронний кабінет

Бер 19, 2024

5 кроків для сплати податків через Електронний кабінет

Миколаївська ДПІ Головного управління  ДПС у Львівській області інформує, що платник податків в тому числі і фізична особа в особистому кабінеті може сплатити податок, скориставшись однією  із запропонованих платіжних систем.

Для сплати через Електронний кабінет у меню «Стан розрахунків з бюджетом»  платник може обрати податок (платіж),   сканувати QR-код,  підтвердити операцію або – обрати одну із платіжних систем,  вказати реквізити платіжної карти,  підтвердити операцію.

Платіжне доручення автоматично заповнюється на підставі облікових даних платника та відомостей щодо рахунків для зарахування платежів до бюджету.

Податкова служба впевнено перетворюється на цифровий сервісний орган, тому сплатити податки – доступно та швидко.

Миколаївської ДПІ

ГУ  ДПС у Львівській області                                              Микола ФЕРЕНЦ