• Пт. Кві 26th, 2024

Тра 8, 2023
В четвер відбулася захоплююча зустріч в рамках моніторингу ініціативи “Акселератор зайнятості для ОТГ: відповідь на економічні виклики для громад в умовах пандемії”, яка була підтримана спільним проєктом Уряду Швеції та Програми розвитку UNDP Ukraine / ПРООН в Україні “Посилене партнерство для сталого розвитку”. Ініціатива впроваджувалася Агенцією трансформацій “M.CLASS” ” у партнерстві з Тростянецькою територіальною громадою та ГО Львівське Опілля. Метою цієї ініціативи було стимулювати розвиток сталого підприємництва в мікрорегіоні Львівське Опілля.
Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області висловлює подяку партнерам за можливість бути частиною ініціативи, яка допомагає сприяти сталому розвитку нашої країни. Ми впевнені, що такі ініціативи допоможуть Україні знайти відповіді на складні виклики та рухатися в напрямку сталого розвитку.