• Сб. Тра 18th, 2024

День Святого Миколая для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Гру 20, 2021

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. Адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов. Напевно, кожна дитина цими днями найбільше чекає Святого Миколая, який щедро дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, леліє в дитячих серцях світлі почуття доброти, радості і втіхи.
Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування потребують особливої уваги від нас, дорослих . Саме тому, 18 грудня, напередодні свята Миколая за сприяння голови Тростянецької сільської ради Михайла Цихуляка та депутата сільської ради Анатолія Голованя службою у справах дітей відвідано діточок з цієї категорії.

Приємно, що спільними зусиллями ми змогли принести малечі радість. Висловлюємо подяку всім, хто приєднався до привітань. Нема нічого більш приємного, як посмішки на дитячих обличчях. Цього року дітки ще раз переконались, що дива трапляються!

Маріанна Ланчевич
начальник Служби у справах дітей