• Сб. Тра 4th, 2024

Хто звільняється від сплати мінімального податкового зобов’язання?

Кві 24, 2024

Хто звільняється від сплати мінімального податкового зобов’язання?

Миколаївська ДПІ Головного управлінні ДПС у Львівській області інформує, що відповідно до п. 38 прим. 1.2 ст. 38 Податкового кодексу України від сплати МПЗ звільняються власники або користувачі:

–  земельних ділянок, що використовуються дачними та садівничими кооперативами;

–  земель запасу;

–  не витребуваних земельних часток (паїв);

–  земельних ділянок, які розміщені у Чорнобильській зоні;

– земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, які належать до власності та/або на праві користування станом на 1 січня 2022 року знаходилися у межах населеного пункту;

–  земельних ділянок, земельних часток (паїв), за які не нараховувалися та не сплачувалися плата за землю або єдиний податок четвертої групи, що перебувають у консервації, або забруднені вибухонебезпечними предметами, або щодо яких прийнято рішення про надання податкових пільг зі сплати місцевих податків та/або зборів на підставі заяв платників податків про визнання земельних ділянок непридатними для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами.

Миколаївської ДПІ

ГУ  ДПС у Львівській області                                                                        Микола ФЕРЕНЦ