• Нд. Тра 19th, 2024

Сер 16, 2023
🔸️Малозабезпечені сім’ї зможуть отримати кошти на оздоровлення та відпочинок дітей
Під час засідання 11 серпня уряд ухвалив рішення на захист дітей і дитинства. Зокрема, внесли зміни до Порядку реалізації експериментального проекту щодо надання та оплати послуг з оздоровлення і відпочинку дітей.
☑️Відтак, для участі в програмі оздоровлення малозабезпечені сім’ї повинні одночасно відповідати наступним умовам:
✔️Сім’я отримує допомогу, як малозабезпечена.
✔️Дитині отримувача в поточному році не надавалася путівка до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
✔️Дитина віком від 7 до 18 років перебуває на обліку як пільговик і інформація по ній міститься в Реєстрі пільговиків з діючою категорією “Дитина з багатодітної сім’ї” або дитина має інвалідність (крім підкатегорії А).
✅️Батькам дітей, які є в цьому переліку, необхідно відкрити картку «ПриватБанк» із спеціальним режимом використання, на яку буде зараховано 14 165 грн на кожну дитину. Та обрати один з закладів оздоровлення і відпочинку вищої категорії, який міститься в Державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.
👉Перші 8 закладів вже приєдналися до участі в експериментальному проекті, їхній перелік постійно розширюється, загалом реєстр містить 19 таких закладів.
Обрати та забронювати путівку до закладу оздоровлення та відпочинку можна за посиланням. А також і самостійно перевірити, чи ваша родина є в переліку отримувачів коштів https://e-ozdorovlennya.ioc.gov.ua/mop/e-health
ℹ️Детальніша інформація про механізм надання послуги, а також відповіді на найпоширеніші питання – за посиланням https://bit.ly/3otJP3v.
📲Інформаційне супроводження отримувачів щодо надання послуги з оздоровлення та відпочинку здійснює Національна соціальна сервісна служба – (044)2898789