• Пн. Кві 29th, 2024

Миколаївська ДПІ: Змінили місце проживання – повідомте податкову

Бер 12, 2024

Миколаївська ДПІ: Змінили місце проживання – повідомте податкову

Фахівці Миколаївської ДПІ нагадують громадянам, що при зміні адреси реєстрації, фізичні особи зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних.

Форму заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків (ф. №5ДР) та Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та номером паспорта ( ф. №5ДРП),  затверджено наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 №822.

Фізичні особи подають зазначені заяви особисто або через представника до Державної податкової інспекції за своєю податковою адресою (місцем проживання), а у разі зміни місця проживання – до ДПІ за новим місцем проживання. Фізичні особи, які тимчасово перебувають за межами населеного пункту проживання, подають зазначені заяви особисто або через представника до будь- якої ДПІ.

Водночас повідомляємо, що Заяву за формою №5ДР можна подати в електронній формі (з відсканованими копіями підтверджуючих документів, необхідних для внесення змін до Державного реєстру), за допомогою інформаційно-комунікаційної системи «Електронний кабінет». Вхід до Електронного кабінету здійснюється через вебпортал ДПС України.

Слід пам’ятати, що заява подається протягом місяця з дня виникнення таких змін.

Миколаївської ДПІ

ГУ  ДПС у Львівській області                                              Микола ФЕРЕНЦ