• Пт. Кві 19th, 2024

Неймовірне досягнення нашої Діани Дудин

Кві 10, 2023
У місті Хмельницький відбувся чемпіонат України з боксу серед юніорів та юніорок. В Чемпіонаті приймали участь 322 – юніори хлопці та 102 юніорки дівчата.
Неймовірне досягнення нашої Діани Дудин, срібної призерки Чемпіонату Європи з боксу серед юніорів 2022, Спортивний Боксерський Клуб “Гетьман “ з села Демня. Вона успішно посіла почесне перше місце та здобула перемогу на чемпіонаті України з боксу серед юніорів та юніорок. Діана провела чотири захоплюючі поєдинки та у фіналі впевнено здолала представницю Хмельниччини, в результаті чого стала Чемпіонкою України з боксу серед юніорів та юніорок!
Щиро вітаємо Діану з її вражаючим результатом та хочемо віддати належне її тренерам – Новокшонову Івану, Сосновському Віталію, Роману Джуману та Богдану Монаршуку, які навчили її відважно боротися та досягати успіху.
Давайте всі разом висловимо наші вітання Діані та побажаємо їй подальших перемог на міжнародній арені!