• Нд. Кві 28th, 2024

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Лют 2, 2024

(оприлюднюється на виконання підпункту 1 пункту 4 постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування замовника: Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області

Місцезнаходження замовника: вул. Зелена, 2, с. Тростянець, Стрийський район, Львівська область, 81614

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 40178802

Категорія замовника: 1) орган місцевого самоврядування (відповідно до п.1 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»

1. Назва предмета закупівлі «Дизельне паливо» (ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти)
2. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Код ДК 021-2015 (CPV): 09130000-9 Нафта і дистиляти.

№, з\п Найменування предмета закупівлі Од.

виміру

К-ть
1 Дизельне паливо (Євро 5), талон л 2 528

Заправка дизельним пальним автомобільного транспорту Замовника  здійснюється на автозаправних станціях по талонам,  при цьому обов’язкова наявність в Постачальника власних або орендованих/партнерських АЗС на відстані доїзду автошляхами до 9,0 км від місцезнаходження замовника: 81614, Львівська область, Стрийський район, с. Тростянець, вул. Зелена, 2 (дана відстань визначена найбільш оптимальною задля ефективності використання палива, що буде витрачене для доїзду до АЗС з метою здійснення заправки автотранспорту Замовника.

На всіх АЗС повинен діяти єдиний талон. Строк дії (використання) талонів повинен становити не менш ніж 6 місяців від дати їх поставки Покупцю.

Поставка (передача) талонів  Постачальником проводиться за адресою Покупця протягом 5-ти (п’яти) днів з дня надання заявки Покупцем або за домовленістю Сторін.

Поставка (передача) товару здійснюється узгодженими партіями (частинами), у відповідності до заявок Покупця або за домовленістю Сторін.

Кожна поставка (передача) партії товару узгоджується шляхом виписки рахунків – фактур та/або інших документів, в яких Сторони обумовлюють найменування, кількість, ціну товару, інші необхідні дані.

Поставка та передача у власність замовника товару здійснюється за талонами номіналом 5 та/ або 10 та/або 20 літрів  та/або 30 літрів.

Технічні, якісні характеристики товару повинні відповідати  умовам,  встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам діючого законодавства. Якість товару повинна відповідати усім державним стандартам та технічним умовам згідно з вимогами чинного законодавства України, зокрема ДСТУ 7688:2015 Паливо дизельне Євро. Технічні умови.

При невідповідності якості та марки  товару, виявленого шляхом лабораторного аналізу/незалежної інспекції, Постачальник зобов’язаний замінити таку партію товару. Товар при поставці (передачі) повинен супроводжуватись документами, що підтверджують якість та безпеку.

3. Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення              Закупівля здійснюється для задоволення потреб Замовника у дизельному паливі на 2024 рік.

Загальний розмір бюджетних призначень на 2024 рік складає 120 000,00 грн. (сто двадцять тисяч гривень 00 копійок).

Згідно інформації на сайті https://index.minfin.com.ua/ua/markets/fuel/reg/lvovskaya/   середні ціни на дизельне пальне у Львівській області за провідними операторами на 02.02.2024 складають: вартісні коливання 48,90-51,49 грн/літр.

Ціни операторів на АЗС, розташованих на відстані до 9,0 км від місця знаходження Замовника (дана відстань визначена найбільш оптимальною задля ефективності використання палива, що буде витрачене задля доїзду до АЗС для заправки автотранспорту Замовника) у к-ті 6 шт. складають (грн./літр): OKKO – 54,99; U.GO – 49.51; MANGO – 49,48; УКРНАФТА – 48,90; ANP Авіас – 48,79; Укр-Петроль – 49,00.

Із аналізу нещодавно проведених процедур закупівель в електронній системі закупівель “Prozorro” вбачаються наступні ціни на дизельне пальне:

Відділ освіти Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області (UA-2024-01-16-006588-a) – 44,94 грн./літр;
Центр фінансово-господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільської ради Стрийського району Львівської області
(UA-2024-01-04-001243-a
) – 45,08 грн./літр;

Управління освіти Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області (UA-2024-01-15-001134-a)  – 44,49 грн./літр.

5.  З урахуванням вищевикладеного, беручи до уваги рекомендації Наказу Мінекономіки від 18.02.2020 р. №275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі»,  шляхом аналізу середніх цін на паливо на інтернет-ресурсах, що знаходяться у вільному доступі, зокрема   показник середньої вартості пального провідних операторів у Львівській області, вартості пального на АЗС операторів, розміщених на відстані 9,0 км від місця знаходження Замовника на момент оголошення процедури закупівлі, а також із аналізу  процедур закупівель в електронній системі закупівель “Prozorro” Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості за одиницю товару за ціною: 47,45 грн/літр.

Загальна очікувана вартість закупівлі: 120 000,00 грн. з ПДВ.

Уповноважена особа                                                          Остап Левицький