• Нд. Тра 19th, 2024

ОГОЛОШЕННЯ Шановні громадяни! Проведення громадського обговорення проекту детального плану території житлового кварталу колишнього господарського двору з метою розміщення фермерського господарства «Львівська крафтова пивоварня» поблизу с. Красова та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану

Вер 25, 2019

Шановні громадяни!

Тростянецька сільська рада Тростянецької об’єднаної територіальної громади Миколаївського району Львівської області повідомляє, що з 26.09.2019 року по 25.10.2019 року проводиться процедура громадського обговорення проєкту детального плану території колишнього господарського двору з метою розміщення фермерського господарства «Львівська крафтова пивоварня» поблизу с.Красова на території Тростянецької сільської ради Тростянецької ОТГ Миколаївського району, за межами населених пунктів та розгляд і врахування пропозицій громадськості щодо даного проєкту.

На замовлення Миколаївської районної державної адміністрації проєкт детального плану розробив ФОП Лопушанський М.Р.

Детальний план дасть змогу впорядкувати планувальну структуру населеного пункту, визначати та надавати земельні ділянки для містобудівних потреб промислового призначення.

З матеріалами детального плану можна ознайомитись у приміщенні адмінбудинку  с.Красів, вул.Шевченка,21 Миколаївського району Львівської області та на офіційному веб-сайті Тростянецької сільської ради.

Громадські слухання щодо проєкту детального плану території колишнього господарського двору з метою розміщення фермерського господарства «Львівська крафтова пивоварня» за межами населеного пункту с.Красів на території Тростянецької сільської ради Тростянецької ОТГ Миколаївського району відбудуться 25.10.2019 року о 10.00 год. в приміщенні адмінбудинку  с.Красів, вул.Шевченка,21 Миколаївського району Львівської області.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій та проведення громадських слухань – староста сіл Красів, Поляна Угрин Наталія Іванівна.

Строк подання пропозицій та зауважень до проекту  – 1 місяць з дня розміщення оголошення (виходу номера друкованого видання).

Зауваження та пропозиції до проєкту детального плану території колишнього господарського двору з метою розміщення фермерського господарства «Львівська крафтова пивоварня» за межами населеного пункту с.Красів на території Тростянецької сільської ради Тростянецької ОТГ Миколаївського району подавати до старости сіл Красів, Поляна Угрин Н.І. з 01.10.2019 року по 30.10.2019 року за адресою: с.Красів, вул.Шевченка, 21 Миколаївського району Львівської області, приміщення адмінбудинку або на електронну адресу: starosta.krasiv@gmail.com.

Завантажити (DOCX, 24KB)