• Чт. Кві 25th, 2024

Онлайн-зустріч, щодо обговорення майбутньої співпраці в рамках реалізації україно- польського проєкту

Бер 2, 2023
Сьогодні, 2 березня 2023 року, заступник сільського голови Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області Ірина Шипова, начальник Відділ культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики Олександра Дзиндра та директор КЗ ЛОР АІКЗ “СТІЛЬСЬКЕ ГОРОДИЩЕ” Ірина Іваночко провели онлайн зустріч з представниками та Janusz Urban – мером Бичави за підтримки Natalia Gmurkowska, щоб обговорити майбутню співпрацю в рамках реалізації спільного українсько-польського проєкту щодо туризму та збереження історико-культурної спадщини.
Це дуже важлива ініціатива, яка зможе сприяти розвитку туризму в обох громадах, збереженню національної історико-культурної спадщини, а також зміцненню партнерських зв’язків між нашими громадами.
Ми віримо, що спільна реалізація проєкту дозволить нам залучити більше туристів, які зможуть насолоджуватися локаціями наших громад, відвідуючи різноманітні культурні заходи та пам’ятки історії.
Ми вдячні меру Бичави Янушу Урбану та всім представникам гміни за чудову зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в майбутньому.