• Ср. Кві 24th, 2024

“Популяризація української культури та мови”.

Лют 22, 2023
20.02.2023 року в Народному домі села Тростянець Стрийського району Львівської області відбувся семінар-нарада для працівників закладів культури Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області на тему “Популяризація української культури та мови”. На зустрічі обговорено багато важливих тем, пов’язаних з розвитком національної культури та мови.
Олександра Дзиндра, начальник Відділ культури, туризму, молоді, спорту та інформаційної політики наголосила на важливості залучення молоді до заходів, які проводяться у закладах культури. Це дозволить молоді більш глибоко пізнати культуру та історію своєї країни, розвивати творчі та інтелектуальні здібності. Також важливо, щоб молодь брала участь у створенні й організації подій в закладах культури та відчувала себе частиною культурного життя громади.
Учасники семінару долучились до практичних занятть, що допомогло навчитися конкретним прийомам залучення уваги до культурних заходів та просування їх в соціальних мережах, ділилися своїм досвідом та ідеями з колегами.
Учасники семінару взяли участь у майстер-класі, який провела Галина Ланчевич, художній керівник Народний дім с. Липівка Стрийського району Львівської області з виготовлення ляльки-мотанки, поділилася своїм досвідом та знаннями щодо її історії і значення. Присутні мали можливість самі створити власну ляльку-мотанку. Такий майстер-клас був цікавою та корисною частиною семінару-наради, оскільки дозволив учасникам зануритися в українську культуру.
На завершення працівники закладів культури заповнили анкети з оцінки семінару, висловили свої враження та думки про зміст і якість заходу. У підсумку запропоновано проводити такі семінари у майбутньому з більшим акцентом на практичну роботу в групах.