• Чт. Тра 2nd, 2024

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) спільно із виконавчим партнером, Львівською Аграрною Палатою, та за фінансової підтримки Уряду Франції розпочинають програму надання допомоги сільським домогосподарствам у вигляді ваучерів для купівлі товарів сільськогосподарської діяльності та будівельних матеріалів. Програма діє в 11 територіальних громадах Львівщини.

Січ 25, 2023

ІНФОРМАЦІЯ

Ваучери можна використати на закупівлю таких груп та категорій товарів:

– будівельні матеріали (крім декоративних, облицювальних, лакофарбових матеріалів);

– сільськогосподарські товари (насіння, лопати, сівалки, теплиці тощо);

– електроприлади для будівництва та сільськогосподарської діяльності.

Основні умови участі у програмі:

a) домогосподарство, яке постраждало внаслідок війни;

б) доступ до землі для ведення сільськогосподарської діяльності.

Критерії вразливості:

– внутрішньо переміщені особи;

– вразливі приймаючі сім’ї;

– домогосподарства з втратою доходу через відсутність/втрату годувальника та/або інших ключових продуктивних членів домогосподарства;

– внутрішньо переміщені особи, які переїхали із зони бойових дій, і займаються сільським господарством;

– особи, які приймали/приймають внутрішньо переміщених осіб, і займаються сільським господарством;

– особи з малозабезпечених сімей, які постраждали внаслідок війни (зменшились соціальні виплати), і займаються сільським господарством;

– особи, найближчі родичі яких призвані на війну з рф, і займаються сільським господарством;

– особи, найближчі родичі яких загинули на війні з рф, і займаються сільським господарством.

– особи, найближчі родичі яких поранені на війні з рф, і займаються сільським господарством;

– особи з багатодітних сімей, які постраждали внаслідок війни (зменшились соціальні виплати/втратили роботу), і займаються сільським господарством.

Телефон Тростянецької сільської ради 0324166136

Телефон Львівської аграрної палати +38 067-97-46-981

Якщо ви не отримали відповідь на своє запитання або скаргу після звернення до вашої ТГ чи Львівської Аграрної Палати, просимо звернутися на гарячу лінію ФАО: +380990907582, +380683180943, UA-feedback@fao.org.