• Нд. Тра 19th, 2024

Реєстрація на тренінг “Проектний менеджмент в управлінні історико-культурною спадщиною” у с. Тростянець

Чер 5, 2019

18-19 червня 2019 року у с. Тростянець відбудеться тренінг “Проектний менеджмент в управлінні історико-культурною спадщиною”.
До участі у тренінгу запрошуються:
– старости сіл, депутати та члени виконавчого комітету;
– працівники закладів культури;
– працівники сільської ради;
– представники місцевих громадських організацій та активна молодь;
– мешканці, які хочуть дізнатися про підготовку та реалізацію проектів.

Під час тренінгу учасники дізнаються про:
– можливі джерела фінансування проектів;
– дерево проблем і дерево цілей;
– логіко-структурну схему;
– загальні правила формування та структуру бюджету;
– реалізацію проектів та партнерство у проектах.

У програмі передбачені практичні вправи, під час яких учасники зможуть напрацювати концепції власних проектів.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням.

Для участі у тренінгу просимо зареєструватися до 12 червня. Організатори повідомлять відібраних учасників до 14 червня та надішлють програму.

Контактна особа:
Володимир Крижанівський, +38 067 670 35 29, vk@ppv.net.ua

Тренінг організовує громадська спілка “Центр “Регіональний Розвиток” в рамках проекту «Світ Карпатських Розет — заходи із збереження унікальності культури Карпат» (ROSETTES), який реалізовується у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Силка для реєстрації