• Нд. Тра 19th, 2024

Служба у справах дітей Тростянецької сільської ради інформує

Лис 26, 2021

З метою контролю за належним виконанням батьківських обов’язків та обстеження умов проживання неповнолітніх дітей 24 листопада 2021 року комісією у складі начальника служби у справах дітей Ланчевич М.І., депутата Стільського старостинського округу Мончака І.Г., начальника відділу з соціально гуманітарних питань Леницькою О.Б. здійснено візит за фактичним місцем проживання сім’ї, котра перебуває під соціальним супроводом Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та на час дистанційного навчання переїхала з дітьми в один із населених пунктів Тростянецької громади.
За результатами складено акт обстеження умов проживання, проведено профілактично-роз’яснювальну роботу з матір’ю дітей щодо попередження вчинення насильницьких дій в сім’ї, забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов проживання дітей.