• Вт. Кві 16th, 2024

Тривають заходи у рамках акції «16 днів проти насильства»

Лис 29, 2021

Тривають заходи у рамках акції «16 днів проти насильства»

Тростянецька громада активно долучається до участі в акції «16 днів проти насильства».
26 листопада начальник служби у справах дітей Тростянецької сільської ради Ланчевич М.І. взяла участь у круглому столі в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”. Захід організовано та проведено працівниками Сектору ювенальної превенції ВНП №2 Стрийського РУП ГУНП у Львівській області за участі працівників відділу соціальних служб ЦНСП, начальника ББВПД Жили О.В.
Мета заходу – налагодження міжвідомчої співпраці та напрацювання алгоритму дій у випадку виявлення сімей, у яких вчиняється домашнє насильство.
За оголошеним раніше конкурсом малюнку на тему: “Світ без насильства очима дитини”, “Ні – насильству та жорстокості у сім’ї” проведено відбір робіт на обласний конкурс.