• Нд. Тра 19th, 2024

Туризм як стимул розвитку громади

Кві 21, 2021

Сьогодні, сільський голова Михайло Цихуляк зустрівся з представниками бізнесу та громадськості для обговорення туристичного маршруту: У пошуках “Золотої колиски”. Однією з найважливіших переваг Тростянецької сільської ради є наявність потужного природного та культурно-історичного потенціалу, що в сукупності з вдалим місцем розташуванням вздовж магістралі Київ – Чоп, річки Зубри та поблизу обласного центру, робить її перспективною для розвитку сільського, зеленого, активного пішохідного, велосипедного та гастрономічного туризму.
Чи може громада зробити туризм прибутковим бізнесом?
Так, – адже туризм є тим механізмом, що запускає всі інвестиційні та розвиткові процеси, як на загальнонаціональному, так і на регіональному рівні. Це – сфера, яка залучає всіх – від аграріїв та промисловців до тих, хто вивозить сміття. Це кластер, який є індикатором розвитку місцевої громади, починаючи від доріг і закінчуючи медичним обслуговуванням.