• Сб. Кві 27th, 2024

Тиждень служби у справах дітей видався насиченим.

Бер 13, 2023
Тиждень служби у справах дітей видався насиченим.
Спільно з працівниками сектору ювенальної превенції районного управління поліції ГУНП здійснили черговий виїзд у сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виховання дітей, попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.
Завітали до Тернопільського ЗЗСО I-IIl ст. Старший інспектор СЮП Стрийського районного управління поліції ГУНП у Львівській області, капітан поліції Олена Рошко та інспектор СЮП Оксана Паук провели лекцію “Профілактика правопорушень серед дітей”. Розкрили питання булінгу, кібербулінгу, шкідливих звичок.
На засіданні комісії з питань захисту прав дітей розглянули ряд питань та прийняли рішення, які забезпечують захист прав дітей.
Взяли участь в семінарі «Практики діалогового підходу в роботі органів місцевого самоврядування» в рамках проєкту “Лабораторії творчого діалогу в громадах”.