• Нд. Тра 5th, 2024

Участь у інформаційно-просвітницькому заході “Шляхи побудови правової та безпечної громади”

Гру 20, 2021

15 грудня начальник служби у справах дітей Тростянецької сільської ради Ланчевич М.І. взяла участь у інформаційно-просвітницькому заході на тему “Шляхи побудови правової та безпечної громади”, організованому відділом “Миколаївське бюро правової допомоги” Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за участі директора Центру Марії Николишин, начальника відділу “Миколаївське бюро правової допомоги” Ольги Жили, головного юриста відділу Лілії Корінець, працівників соціальних служб, районного відділу центру зайнятості, психологів, працівників ювенальної превенції.
Тему пілотного проекту “Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину”, що реалізується на базі системи надання безоплатої правової допомоги через систему ZOOM висвітлила Віра Іськович – заступник директора регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області.