• Нд. Кві 28th, 2024

В Україні розпочала роботу єдина онлайн-платформа для допомоги врятованим українцям, постраждалим внаслідок війни

Бер 21, 2023
З 15 березня Уряд запустив в роботу єдину онлайн-платформу для допомоги врятованим українцям, постраждалим внаслідок війни.
Платформа створена для осіб постраждалих від будь-якого виду насильства, для свідків та для тих, хто працює з особами, що постраждали від насильства.
Тут зібрані контакти всіх суб’єктів підтримки постраждалих від різних видів насильства в умовах війни та ініціатив, створених у партнерстві з громадськими та міжнародними організаціями.
Це перша в Україні онлайн-платформа, де зібрана повна інформація про всі ключові сервіси допомоги постраждалим внаслідок війни. Завдяки платформі громадяни зможуть простіше і швидше зв’язатися з потрібним сервісом. Платформа розрахована не лише на постраждалих, а також і на фахівців, які надають їм допомогу.
На сайті вже розміщенні рекомендації та посібники по роботі з потерпілими згідно з найкращими міжнародними стандартами.
Дізнатися більше та отримати допомогу можна за посиланням
Платформа створена за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики та підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine.