• Пт. Кві 19th, 2024

Лют 24, 2023

1) Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу – виконавчий комітет Тростянецької сільської ради Стрийського району Львівської області, 81614, село Тростянець, вул. Зелена, 2.

3) Місце і час проведення конкурсу – с. Тростянець, вул. Зелена, 2, о 10 год. 00 хв. 27.03.2023 року.

4) Особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів – Сех Людмила Володимирівна – секретар виконавчого комітету,  тел. 0980797271.

5) Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу – наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

6) Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

Територія житлової забудови, орієнтовною площею 70 га в межах сіл Тернопілля, Добряни, Луб’яна, Красів, Поляна, Бродки, Глухівець, Суха Долина, Тростянець, Велика Воля, Дуброва, Стільсько, Ілів, Мала Воля, Заклад та Демня.

7) Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

• – приватні будинки розміщені на всій території сіл (2318 дворів) частково з централізованим водопостачанням, частково – без водовідведення;
  • – суб’єкти господарювання;
  • – бюджетні установи
  • – багатоквартирні будинки (7 будинків, 97 квартир) з централізованим водопостачанням та водовідведенням.

8)  Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: конкурсні пропозиції подаються особисто або поштою до 9 год.30 хв. 27.03.2023 року.