• Пт. Тра 3rd, 2024

Виїзди як частина діяльності у 2023

Січ 10, 2024
Виїзди як частина діяльності у 2023
Упродовж 2023 року службою у справах дітей Тростянецької сільської ради проведено 31 виїзд (ініційовано 16 виїздів у населені пункти громади з метою проведення профілактично-роз’яснювальної роботи з батьками щодо попередження вчинення насильницьких дій, здійснено три відвідування загальноосвітніх шкіл громади з метою просвітницької роботи, 11 виїздів на підставі п.52 ПКМУ від 24.09.2008 №866 проведено контроль за умовами утримання, навчання, виховання дітей, над якими встановлено опіку, участь у проведенні інспекційного відвідування сімей з дітьми ВПО – відвідано 5 сімей). Загалом охоплено 346 осіб.
Дякую за злагоджену роботу старостам старостинських округів, колегам із сектору ювенальної превенції відділення поліції №2 Стрийського РУП ГУНП у Львівській області та відділу соціальних служб Центру надання соціальних послуг ММР.
Окремо про сім’ї опікунів. У ході відвідувань обстежено умови проживання дітей, проведено з дітьми бесіди, вивчено стан забезпечення їх сезонним одягом, взуттям, продуктами харчування, шкільним приладдям та іншими засобами першої необхідності. З’ясовано дотримання опікунами чинного законодавства щодо збереження життя та здоров’я дітей, цільового використання коштів, призначених на утримання дітей.
Наголошено опікунам на дотримання ними своїх обов’язків:
– виховувати дитину, піклуватися про її здоров’я, психічний стан, фізичний і духовний розвиток, готувати до самостійного життя, забезпечувати її догляд і лікування;
– створити належні побутові умови та умови для здобуття дитиною повної загальної середньої освіти;
– вживати заходів до захисту цивільних прав та інтересів підопічного;
– кожні 6 місяців подавати службі у справах дітей висновок про стан здоров’я, фізичний та розумовий розвиток дитини та щороку – висновок про стан здоров’я опікуна/піклувальника.
За підсумками відвідування сімей опікунів порушень прав та інтересів дітей, якими вони опікуються, не виявлено.
фото за згодою опікунів