• Нд. Кві 28th, 2024

Як отримати довідку про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору за допомогою мобільного додатку «Моя податкова»?

Лют 2, 2024

Миколаївська ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору можна скористатися мобільним застосунком «Моя податкова». Завантажити застосунок можна на мобільний телефон на платформі iOS (в App Store) та на платформі Android (в Google Play).
Вхідна ідентифікація користувача відбувається за допомогою файлового або хмарного кваліфікованого електронного підпису будь-якого кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.

Для отримання відомостей з Державного реєстру про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору необхідно в розділі «Послуги» обрати пункт «Отримати відомості про суми виплачених доходів» та в екранній формі запиту вказати бажаний період.

Результат виконання запиту формується протягом 5 хвилин.

Переглянути та завантажити довідку про доходи можна у розділі «Повідомлення» мобільного застосунку.

Миколаївської ДПІ

ГУ  ДПС у Львівській області