• Сб. Кві 27th, 2024

Засідання комісії з  питань захисту прав дитини

Лис 30, 2021

Відповідно до рішення виконавчого комітету Тростянецької сільської ради від 26 жовтня 2021  №275 утворено комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Тростянецької сільської ради, що є консультативно – дорадчим органом.
Сьогодні, 30 листопада 2021 року відбулося перше засідання комісії з   питань захисту прав дитини. Комісію очолює голова Тростянецької сільської ради Михайло Цихуляк.
Основним завданням Комісії є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.
На комісії розглянуті два питання, які попередньо опрацювані службою у справах дітей.
        За результатами розгляду матеріалів, заслухавши заявника і запрошених, Комісією прийняті  рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дитини.