• Нд. Кві 28th, 2024

30 листопада у м.Київ відбулась підсумкова конференція «Місцеве самоврядування та територіальна організація влади в Україні в умовах воєнного стану та на шляху до Європейського Союзу», участь у якій взяла керівник ЦНАП Тростянецької ТГ Іванна Скрипник.

Гру 5, 2023
⭐️Захід організований Центр політико-правових реформ в рамках проєкту ULEAD з Європою / ULEAD with Europe.
⭐️В рамках Конференції обговорювались питання:
➡️Публічна адміністрація в громадах і районах в умовах воєнного стану та після його припинення чи скасування;
➡️Завдання європейської інтеграції в сфері місцевого самоврядування та
територіальної організації влади;
➡️Громада – юридична особа та
реформування законодавства про місцеве самоврядування;
➡️Реформа законодавства про місцеві вибори;
➡️Підготовка до початку дії Закону «Про адміністративну процедуру»;
➡️Діяльність ЦНАП і децентралізація адміністративних послуг;
➡️Запобігання корупції в місцевому самоврядуванні, правосуддя та безпека громад.
⭐️У заході взяли участь:
В’ячеслав Негода – керівник Офісу Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України,
Ігор Коліушко – голова Правління ЦППР,
Зьорен Гербст – керівник відділу багаторівневого управління U-LEAD,
Лариса Білозір – депутат ВРУ, представники департаментів Секретаріату КМУ, представники органів місцевого самоврядування та асоціацій, експерти ЦППР, науковці, керівники ЦНАП, представники громадських організацій, тощо.
🤝 Дякуємо організаторам за змістовний захід та можливість долучитись до процесів відновлення і розвитку нашої України; за чергову зустріч з колегами та обмін досвідом!