• Чт. Тра 9th, 2024

У Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді обрали 7 старост

Відadmin

Лют 29, 2016

В неділю, 28 лютого, відбулися перші вибори старост Тростянецької об’єднаної територіальної громади Миколаївського району. Як повідомила голова ТСВК М.Левицька, вибори старост пройшли демократично і без порушень. Явка склала 60,5%, тобто проголосувало 3170 виборців.

За результатом підрахунку голосів старостою сс. Бродки, Суха Долина обрана Ільків Романія Іванівна, старостою сс. Красів, Поляна – Угрин Наталія Іванівна, старостою сс. Тернопілля, Добряни обраний Кохан Андрій Ігорович, старостою сс. Липівка, Луб’яна обраний Терещук Олександр Григорович, старостю сс. Стільсько, Дуброва, Мала Воля, Ілів обраний Васильковський Андрій Іванович, старостою села Демня обрана Федорчак Галина Олексіївна і старостою Закладу обраний Олюхно Ігор Миколайович.

Від admin