• Чт. Тра 9th, 2024

День: 26.02.2016

• Домівка

Рішення №65 «Про затвердження Статутів загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів»

Рішення №64 Про обслуговування жителів с. Глухівець та с. Велика Воля у адміністративному центрі Тростянецької сільської ради Тростянецької об’єднаної територіальної громади

Рішення №62 Про прийняття установ освіти, культури, медицини, що перебувають у спільній власності територіальних громад Миколаївського району, у комунальну власність Тростянецької об’єднаної територіальної громади

Рішення №63 Про створення центру первинної медико-санітарної допомоги як окремої юридичної особи

Рішення №61 Про обрання заступника голови Тростянецької сільської ради

Рішення №60 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та передачу у власність Підковичу С.Р.

Рішення №59 Про відмову у виділенні земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Петриці О.І.

Рішення №58 Про зміну конфігурації та площі земельної ділянки

Рішення №57 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у власність Данилович Г.О.

Рішення №54 Про надання в оренду приміщення ПАТ “Укртелеком”