• Чт. Тра 16th, 2024

День: 22.10.2016

• Домівка

“Осінній вернісаж” у бібліотеці села Демня

В бібліотеці с. Демня пройшов «Осінній вернісаж», де була оформлена виставка «Осінь –вона — прекрасна» та виставка малюнків дітей «Осінній кораблик». Осінь, осінь : «Що в ній хорошого»? — запитують…

Рішення № 221. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва та передачу у власність Місюрак О.Я.

Рішення № 220. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність Матвіїв С.М.

Рішення № 219. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва та передачу у власність Заяць В.С.

Рішення № 218. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу у власність Даниловича Т.З.

Рішення № 217. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу у власність Мельник М.В.

Рішення № 216. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановленнямеж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу у власність Мельник В.С.

Рішення № 215. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу у власність Костяк Н.М.

Рішення № 214. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та передачу у власність Кардаш Б.С.

Рішення № 213. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва та передачу у власність Корецькому М.В.