• Чт. Тра 16th, 2024

День: 06.02.2018

• Домівка

Р І Ш Е Н Н Я №1420 Про надання дозволу Лучці Г.І. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення садівництва.

Р І Ш Е Н Н Я № 1419 Про надання дозволу Чичкевич Г.С..на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства

Р І Ш Е Н Н Я № 1418 Про надання дозволу Чичкевич Г.С. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд

Р І Ш Е Н Н Я № 1417 Про надання дозволу Розвадівській І.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Р І Ш Е Н Н Я № 1416 Про надання дозволу Розвадівській І.В. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку ,господарських будівель і споруд .

Р І Ш Е Н Н Я № 1415 Про надання дозволу Шумському В.С. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Р І Ш Е Н Н Я № 1413 Про надання дозволу Мазур О.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

Р І Ш Е Н Н Я № 1414 Про надання погодження Борусовській М.М. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Стільсько.

Р І Ш Е Н Н Я № 1412 Про надання погодження Жеруха Х.П. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Красів.

Р І Ш Е Н Н Я № 1411 Про надання погодження Заневич Г.В.на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Стільсько.