• Пт. Тра 17th, 2024

День: 15.03.2018

• Домівка

Р І Ш Е Н Н Я № 1499 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд та передачу її у власність Шабатурі В.З.

Р І Ш Е Н Н Я № 1498 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Вовк Н.Б

Р І Ш Е Н Н Я № 1497 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд та передачу її у власність Стойко Л.В.

Р І Ш Е Н Н Я № 1496 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд і ведення особистого селянського господарства та передачу їх у власність Криза Д.В.

Р І Ш Е Н Н Я № 1495 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Яж Н.М.

Р І Ш Е Н Н Я № 1492 Про затвердження акту встановлення і узгодження меж земельної ділянки Ханас І.М

Р І Ш Е Н Н Я № 1493 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Високолові Г.М.

Р І Ш Е Н Н Я № 1494 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку , господарських будівель і споруд та передачу її у власність Гузій Н.В.

Р І Ш Е Н Н Я № 1491 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд і ведення особистого селянського господарства та передачу їх у власність Царів І.В.

Р І Ш Е Н Н Я № 1490 Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та передачу її у власність Олеярник М.М.