• Пн. Тра 20th, 2024

День: 23.05.2018

• Домівка

Cемінар – практикум для директорів районних та міських народних домів і будинків культури Чернівецької області.

Тростянецьку об’єднану територіальну громаду з метою вивчення досвіду роботи народних домів відвідали учасники міжобласного семінару – практикуму для директорів районних та міських народних домів і будинків культури Чернівецької області.

Ось і завершилось навчання!

Сьогодні слухачі курсів презентували свої творчі роботи та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації! ВІТАЄМО! Дякуємо спеціалістам Рівненського центру підвищення кваліфікації та перепідготовки працівників культури Національної академії керівних кадрів культури і…