• Пн. Кві 29th, 2024

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Гру 19, 2023

1. Назва предмета закупівлі «Висвітлення діяльності Тростянецької сільської ради та виконавчого комітету» (ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком)
2. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Код ДК 021-2015 (CPV): 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком).

№, з\п Найменування предмета закупівлі Технічні характеристики Од.

виміру

К-ть
1 Висвітлення діяльності Тростянецької сільської ради та виконавчого комітету Згідно опису нище послуга 1
Учасник повинен надати Замовнику послуги у відповідності до положень Законів України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», інших актів чинного законодавства України.

Поширення інформації про діяльність Тростянецької сільської ради та виконавчого комітету  здійснюється державною мовою.

Висвітлення діяльності Тростянецької сільської ради та виконавчого комітету – отримання, збирання, створення, поширення, використання і зберігання інформації про діяльність державних органів виконавчої влади, задоволення інформаційних потреб громадян, юридичних осіб про роботу цих органів.

Для надання послуг з висвітлення діяльності Тростянецької сільської ради та виконавчого комітету, як органу місцевого самоврядування, друковані засоби масової інформації Учасник повинен мати:

– сфера розповсюдження: Тростянецька сільська рада, Стрийський район Львівської області;

– державна реєстрація: державна або місцева реєстрація друкованого засобу масової інформації;

– мова видання: українська;

– загальний тираж не менше 1 тисячі примірників;

– періодичність видання: не менше 1 раз в тиждень;

– номера сторінок видання, на яких будуть розміщуватись матеріали: всі сторінки;

– категорія читачів: населення та працівники підприємств, установ та організацій ;

– спосіб розповсюдження: за передплатою та у роздріб;

– формат газети:  А3;

– спрямування  – суспільно-політичне та/або інформаційне;

– загальна площа тираж не менше – 8 тис.см2 ;

– вартість послуг не повинна перевищувати 5,40 грн. за площу 1 см2 на сторінках.

Обсяг надання послуг є орієнтовним: друкування публікацій (текстових і фотоматеріалів на сторінці) 1000 см2. Обсяг може бути зменшений в залежності від фактичної потреби Замовника в оприлюдненні інформації щодо діяльності Тростянецької сільської ради та виконавчого комітету.

Вартість фактично наданих послуг визначається на підставі вартості 1 см² друкованої площі.

Учасник визначає ціни на послуги, які він пропонує надати за Договором про закупівлю з урахуванням усіх своїх витрат, податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені. Не врахована учасником вартість окремих послуг не сплачується Замовником окремо, а витрати на їх виконання вважаються врахованими у загальній ціні його пропозиції, за результатами спрощеної закупівлі.

Послуги надаються відповідно до заявок Замовника. Замовник надає Виконавцю матеріали для публікації за наявною потребою.

Висвітлення діяльності Тростянецької сільської ради та виконавчого комітету, як органу місцевого самоврядування через друковані ЗМІ включає:

-опублікування офіційних нормативно-правових актів відповідно до Закону;

-оприлюднення інших документів сільської ради, виконавчого комітету, сільського голови, згідно з чинним законодавством;

-поширення офіційних повідомлень, роз’яснень, звернень, оголошень Замовника;

-збирання, створення та поширення інформації про важливі суспільно-політичні та культурні події у громаді за участі представників Тростянецької сільської ради та виконавчого комітету, інших матеріалів;

-публікування інформації про діяльність депутатів міської ради та інше.

3. Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення Розрахунок очікуваної вартості 100000,00 грн. (сто тисяч гривень 00 копійок) обумовлений бюджетними запитами, запланованими видатками на 2024 рік, вартістю послуги за 1 см.кв. друкованої площі, що були у 2020, 2021, 2022, 2023 роках (2020 – 5,00 грн., 2021 – 5,20 грн., 2022 – 5,40 грн., 2023 – 5,4 грн.), враховуючи комерційну пропозицію ТОВ «Редакція народної газети Миколаївського району «Громада»» № 12 від 08.12.2023 року.

Фінансування висвітлення діяльності Тростянецької сільської ради та виконавчого комітету буде здійснюватися за рахунок коштів місцевого бюджету.