• Нд. Кві 28th, 2024

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Гру 7, 2023

1. Назва предмета закупівлі «Природний газ» (ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
2. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Код ДК 021-2015 (CPV): 09120000-6 Газове паливо).

№, з\п Найменування предмета закупівлі Техничні характеристики Од.

виміру

К-ть
1 Природний газ Постачання природного газу м.куб 14350
Технічні та якісні характеристики газу повинні відповідати нормам діючого на території України законодавства, державним, міжнародним стандартам та вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля.

Фізико-хімічні показники газу природного, який постачається Замовнику, повинні відповідати: міждержавному ДСТУ 5542-8787 «Гази горючі природні для промислового та комунально-побутового призначення. Технічні умови», Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2494, Кодексу газотранспортної системи, затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 № 2493. Відповідно до Закону України «Про ринок природного газу» № 329-VIII від 09.04.2015 р., природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ та газ сланцевих товщ, газ колекторів щільних порід, газ центрально-басейнового типу (далі – природний газ) – суміш вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, що перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск – 760 міліметрів ртутного стовпа і температура – 20 градусів за Цельсієм) і є товарною продукцією.

3. Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення Розрахунок очікуваної вартості 237548,32 грн. (двісті тридцять сім тисяч п’ятсот сорок вісім гривень 32 копійок) обумовлений бюджетними запитами та Положенням про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу щодо особливостей постачання природного газу виробникам теплової енергії та бюджетним установам (далі – Положення), затвердженого постановою КМУ від 19.07.2022 №812 (із змінами і доповненнями), на ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» (далі – Товариство) покладено спеціальні обов’язки та передбачено, що Товариство постачає з 01.09.2022 по 15.04.2024 (включно) природний газ бюджетним установам на умовах договору постачання природного газу, та цінами на природних газ в електронному каталозі. Постачання природного газу здійснюватиметься в період з 01.01.2024 по 15.04.2024.

Фінансування природного газу буде здійснюватися за рахунок коштів місцевого бюджету.