• Сб. Тра 4th, 2024

Перший етап фестивалю-конкурсу мистецтв “Сурми звитяги”

Жов 21, 2016

В Тростянецькій ОТГ пройшов перший етап фестивалю-конкурсу мистецтв "Сурми звитяги". Метою заходу є відродження української патріотичної пісні, танцю, малюнку і, що особливо важливо, їх осучаснення, широкомасштабне використання мистецьких форм, засобів та методів для створення високоякісних творів, пропагування серед школярів громади кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу. Організатори фестивалю відділ освіти та соціально –гуманітарний відділ Тростянецької ОТГ,  ГО «Тростянецький творчий центр».

Оцінювало виступи учасників журі у складі:

Ірина Іваночко – голова журі

Оксана Дякун

Олександра Леницька

Галина Івах

Олександра Дзиндра

Переможці,  які візьмуть участь у другому етапі XVII Всеукраїнського фестивалю мистецтв "Сурми звитяги" (3-5.11.2016 р. м. Львів):

– Номінація "Соліст-вокаліст" – Пісня «Димить туман» Кулачковська Марія  Стільський НВК; І- місце (14років)

–  Номінація "Соліст-вокаліст"-  Патріотична пісня «Хлопці з лісу» Перейма Андріан Демнянський  НВК; І – місце(  13 років)

–  Номінація "Соліст-вокаліст" – Пісня «Україна – це країна моя» Сидор Ярина Демнянський  НВК; ІІ – місце( 16 років)

А також відзначили  дипломантів фестивалю "Сурми звитяги":

– дипломанти;