• Сб. Тра 4th, 2024

Зустріч з редактором журналу “Слово жінки” Анною Земко

Жов 19, 2016

19 жовтня 2016 працівники культури та освіти Тростянецької ОТГ зустрілися з редактором журналу "Слово жінки" Анною Земко. Ознайомлюючи з історією журналу Анна Земко зазначила, що його концепція базується на трьох наріжних принципах: позитивне мислення, україноцентричність і впевненість у тому, що все залежить від нас самих. Окрім того Анна Земко зауважила, що головними героїнями журналу «Слово жінки» є наші співвітчизниці, які мають сім’ю, знайшли своє покликання, досягли професійних висот. Зустріч проходила в актовій залі Тростянецького НВК. Організатори зустрічі люба хомчак та Громадська організація "Тростянецький творчий центр" .Зустріч пройшла в дружній та невимушеній атмосфері . Було цікаво. Дякуємо! Анна Земко!