• Ср. Кві 24th, 2024

Тра 25, 2023
24 травня відбулась робоча зустріч між представники чотирьох громад Тростянецької, Розвадівської, Миколаївської, Новороздільської та представниками Головного управління Державної міграційної служби у Львівській області – Любові Онуфрійчук, заступника начальника ГУ ДМС у Львівській області та Ярослава Сало, начальника відділу організації діяльності та контролю якості надання адміністративних послуг ДМС у Львівській області.
❗️Обговорили питання щодо надання адміністративних послуг у сфері реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання осіб, а також щодо нагальної необхідності наповнення та актуалізації наявних даних Реєстру територіальної громади.
‼️Принагідно нагадуємо мешканцям нашої громади, тим хто ще не являвся у ЦНАП або у свій старостинський округ з документами щодо актуалізації даних у Реєстрі територіальної громади обовʼязково прийти з паспортом, ідентифікаційним кодом, свідоцтвами про народження дітей та будинковими книгами.
❗️Дані необхідні для формування витягів про реєстрацію місця проживання.