• Пт. Тра 10th, 2024

6-7 липня у Києві відбулося перше засідання «Клубу активних ЦНАП».

Лип 17, 2023
6-7 липня у Києві відбулося перше засідання «Клубу активних ЦНАП». Головною метою зустрічі було напрацювання переліків проблемних питань у роботі ЦНАП менших та середніх громад, а також загалом органів місцевого самоврядування (ОМС) у сфері надання адміністративних послуг, зокрема щодо отримання повноважень, підключення до реєстрів тощо, а також спільний пошук шляхів вирішення таких питань.
Представником від Львівщини була керівник Тростянецького ЦНАП Іванна Скрипник.
🇺🇦 У заході взяли участь представники ЦНАП Межівської селищної територіальної громади (ТГ), Нововодолазької селищної ТГ, Теплицької селищної ТГ, Красносільської сільської ТГ, Здолбунівської міської ТГ, Тростянецька сільська рада Стрийського району Львівської області, Старобогородчанської сільської ТГ, Бобровицької міської ТГ, а також ЦНАП міст Буча, Нововолинськ та Ромни.
За результатами проведеного заходу учасники зафіксували низку проблем, а також напрацьовували окремі пропозиції. Їх планується викласти в окремому полісі-документі.
Захід відбувся в рамках проєкту «Підтримка формування державної політики розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», що реалізується Центром політико-правових реформ за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe , що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією.