• Пт. Тра 17th, 2024

Напрямки використання субвенцій у Тростянецькій ОТГ

Сер 7, 2016

В  Тростянецька ОТГ вже йде реалізація інфраструктурних проектів за підтримки держави, на загальну кошторисну вартість 6.124 млн.грн. Нижче можна ознайомитися з інформацією, де і які проекти будуть реалізовуватися.

1.     «Будівництво дитячого майданчика в с. Велика ВоляМиколаївського району Львівської області»

2.     «Будівництво дитячого майданчика в с. Демня Миколаївського району Львівської області»

3.     «Будівництво дитячого майданчика в с. Дуброва Миколаївського району Львівської області»

4.     «Будівництво дитячого ігрового майданчика в с. Красів Миколаївського району Львівської області»