• Ср. Тра 1st, 2024

Оголошення про обговорення детального плану сіл Демня і Бродки

Жов 4, 2016

Тростянецька сільська рада Тростянецької об’єднаної територіальної громади Миколаївського району Львівської області повідомляє, що проведення громадського обговорення проекту детального плану території в с. Тростянець по вул.. Зеленій, 5а для обслуговування складських приміщень та майстерні кованих виробів, детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку по вул.. Провулок Молодіжний в с. Тростянець Миколаївського району, детального плану території для розміщення розвантажувальної трансформаторної підстанції в с. Демня Миколаївського району, детального плану території для розміщення розвантажувальної трансформаторної підстанції в с. Бродки Миколаївського району та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів вирішено розпочати з 30.09.2016 року по 30.10.2016 року процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості по вищевказаних проектах.