• Чт. Тра 2nd, 2024

Оголошення про обговорення детального плану села Красів

Жов 4, 2016

Тростянецька сільська рада Тростянецької об’єднаної територіальної громади Миколаївського району Львівської області повідомляє, що проведення громадського обговорення проекту детального плану території кварталу садибної житлової забудови К-2 в межах с. Красів, території кварталу садибної житлової забудови К-3 в межах с. Красів, території кварталу садибної житлової забудови К-6 в межах с. Поляна та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детальних планів вирішено розпочати з 30.09.2016 року по 30.10.2016 року процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту детального плану території кварталу садибної житлової забудови К-2 в межах с. Красів, території кварталу садибної житлової забудови К-3 в межах с. Красів, території кварталу садибної житлової забудови К-6 в межах с. Поляна.