• Вт. Кві 30th, 2024

Бер 14, 2023
10.03.2023 начальник ЦНАП Іванна Скрипник взяла участь у заході на тему: «Співпраця з органами місцевого самоврядування у сфері міграції, шляхи подолання проблемних питань, зумовлених викликами воєнного часу».
Спільно із фахівцями міграційної служби обговорено питання щодо роботи із внутрішньо переміщеними особами, які проживають на Львівщині. Зокрема це оформлення документів, ідентифікація та реєстрація осіб.
Захід спрямований на те, щоб підвищувати якість надання послуг у громадах та налагодити ефективну взаємодію між органами самоврядування, державними установами та міжнародними організаціями.
Організаторами навчання виступили Львівська обласна рада, Асоціація Місцевих Рад “Ради Львівщини”, ГУ ДМС України у Львівській області,
IOM Ukraine