• Сб. Тра 4th, 2024

Відбулась нарада щодо розвитку мережі ЦНАП

Чер 14, 2023
У Стрийській РВА відбулась нарада з питань розвитку ЦНАПів у громадах району
У роботі наради, яка відбулася за сприяння Управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА та підтримки Стрийської РВА, під головуванням начальника Відділу розвитку надання адміністративних послуг Львівської ОВА Галина Тупісь Розвадовська, взяли участь – заступник керівника апарату Стрийської РВА Віктор Суділовський, начальниця Сектору надання адміністративних послуг та державної реєстрації РВА Іванна Мамчій Чорна, профільні заступники голів громад та керівники ЦНАПів Стрийщини.
Вітаючи учасників заходу, голова Стрийської РВА Богдан Янко зазначив: «Основне завдання органів влади – це надання якісних адміністративних послуг. Центри надання адміністративних послуг є саме тим інструментом, через який ми маємо їх забезпечити. Сьогодення ставить перед нами нові виклики, які вимагають не лише приближення послуги до споживача, а вимагають забезпечити стабільність та належний рівень її надання. Сподіваюсь, що сьогоднішня нарада буде продуктивною та змістовною з усіх окреслених питань.»
На нараду були винесені наступні питання:
– загальна інформація про ЦНАПи району;
– основні завдання створення та вдосконалення діяльності ЦНАПів;
– активізація співпраці Львівської ОВА, районних державних адміністрацій та громад у розвитку ЦНАПів та ін.
Учасники поділитись досвідом роботи у сфері надання адміністративних послуг та обговорили проблемні питання роботи ЦНАПів у громадах.. За підсумками наради начальниця Відділу розвитку надання адміністративних послуг Львівської ОВА Галина Тупісь надала відповідні рекомендації та пропозиції щодо подальшої роботи ЦНАПів на Стрийщині.