• Сб. Кві 27th, 2024

«Віртуальний адміністратор» вже зовсім скоро у ЦНАП Тростянецької громади

Вер 11, 2023
Запускаємо пілотування сервісу “Віртуальний адміністратор” у Бродівській та Тростянецькій громадах Львівщини.
🗣 Галина Тупісь-Розвадовська, начальниця відділу розвитку надання адміністративних послуг управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА: “ЦНАП Львівської області налаштовані на постійні новації та покращення обслуговування відвідувачів. Очікуємо, що після завершення пілотування, відпрацювання усіх питань, цей класний сервіс буде зручним і корисним для мешканців”.
🗣 Роман Матвійчук, експерт Проєкту PROSTO: “Подальша доступність адміністративних послуг у ЦНАП буде ще більше залежати від застосування різноманітних ІТ-інструментів. Маємо надію, що досвід відповідних шведських сервісних центрів щодо застосування відеоконсультування буде корисним і для українських ЦНАП”.
✅ Завдяки впровадженню сервісу громадяни отримають кращу інформованість та доступність витребуваних послуг. Це особливо актуально для жителів віддалених населених пунктів, внутрішньо-переміщених осіб, представників професій, які мають лімітований час на перебування вдома і водночас нагальну потребу в деяких адміністративних послугах. Більше інформації на нашому сайті