• Пн. Тра 13th, 2024

Чер 14, 2023
Нагадування 🔔 Замовляйте дублікати свідоцтв про народження, шлюб, смерть та інші за кілька кліків на порталі Дія
Знаємо, багато українців в один момент втратили все. Дія мчить на допомогу. Звісно, ми не можемо повернути час назад, але повернемо важливі документи. Якщо потрібно відновити, наприклад, свідоцтво про шлюб чи народження — замовте його повторну видачу на порталі Дія.
Замовляйте дублікати свідоцтв та витяги про:
🔘 народження
🔘 зміну імені
🔘 реєстрацію шлюбу
🔘 розірвання шлюбу
🔘 смерть
Як це зробити?
👉🏻 авторизуйтеся на порталі Дія
👉🏻 натисніть Послуги та виберіть Довідки й витяги
👉🏻 клікніть на потрібний документ і перевірте дані про заявника
👉🏻 вкажіть, для кого документ, і причину повторної видачі
👉🏻 виберіть, де зручно забрати дублікат
👉🏻 сплатіть послугу
Кілька днів — і документ у вас. Отримати дублікат можна у ДРАЦС, який вказали при замовленні, а також у відділенні чи кур’єром Укрпошти.
Діджиталізація робить життя простішим 🇺🇦
Послуги реалізовані Мінцифрою у співпраці з Міністерством юстиції України за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA.