• Нд. Кві 28th, 2024

змінюйте місце проживання за кілька кліків у застосунку Дія

Чер 30, 2023
Бета-тест в Дії ⚙️ Повертаємо послугу зміни місця проживання
Довгоочікуване оновлення — змінюйте місце проживання за кілька кліків у застосунку Дія. Без походів до ЦНАП та органів реєстрації. Вдосконалили послугу і набираємо тестувальників, щоб перевірити новий функціонал.
Що змінилося❓
Сервіс автоматизований. Змінюєте в застосунку місце проживання у власному або в житлі іншого одноосібного власника — дані в реєстр вносяться автоматично без втручання людини. Отже, ви отримуєте послугу з блискавичною швидкістю.
Що потрібно, щоб скористатися сервісом❓
🔷 мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії
🔷 мати податковий номер
🔷 бути старшим за 14 років, або старшим за 18, якщо змінюєте місце проживання дитини
🔷 не бути військовозобов’язаним
🔷 право власності на житло має бути внесено до Реєстру нерухомості з 2013 року
☝🏻 Спочатку сервіс буде доступний для дітей, жінок та інших невійськовозобовʼязаних українців.
Нумо тестувати! Клікайте на посилання, щоб долучитися 👉🏻 https://t.me/diia_beta_bot?start=home
Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з МВС України, Державною міграційною службою України та Міністерством юстиції України за підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.