• Нд. Тра 19th, 2024

День: 21.08.2020

• Домівка

РІШЕННЯ №1065 Про надання дозволу Воробель Р.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1076 Про надання дозволу Воробель М.на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1047 Про надання дозволу Волинець О.Р. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1059 Про надання дозволу Верхоляку П.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1051 Про надання дозволу Верхівській О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1054 Про надання дозволу Вагану А.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1049 Про надання дозволу Будановій Л.П. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1034 Про надання дозволу Босакевичу А.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №998 Про надання дозволу Білінській О.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1019 Про надання дозволу Бардах О.Б.. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.