• Нд. Тра 19th, 2024

День: 25.08.2020

• Домівка

РІШЕННЯ №1029 Про надання дозволу Гудишу Р.І. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1012 Про надання дозволу Грику О.В. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1062 Про надання дозволу Гнатіву М.А. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1020 Про надання дозволу Герус М.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1039 Про надання дозволу Гемьмасу Ю.Ю. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1050 Про надання дозволу Гельмас Н.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1004 Про надання дозволу Гельмас І.Ю. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1005 Про надання дозволу Гельмас В.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1063 Про надання дозволу Гасюк О.Я. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

РІШЕННЯ №1001 Про надання дозволу Гельмас Ю.О. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.